23 Şubat 2017 Perşembe
Murat Dalkılıç'ın Yeni Albümü "Daha Derine"...
Pop müziğinin iddialı isimlerinden Murat Dalkılıç'ın merakla beklenen 3.albümü ‘'DAHA DERİNE‘' 26 Haziran' müzikseverlerle buluştu! Ozan Çolakoğlu'nun müzik direktörlüğünü üstlendiği DMC imzası taşıyan albüm çıktığı günden beri dijitalde büyük ilgi görüyor!
 
Dalkılıç'ın, albüm ile aynı adı taşıyan "Derine"nin yanı sıra, "Bu Nasıl Aşk", "Yani", "Kördüğüm", "SMS", "İki Yol", "Aşka Doydum", "Haydut"  gibi birbirinden iddialı 13 parçası şimdiden dillere dolanmaya başladı.
 
Geçtiğimiz günlerde yeni albümünün lansmanı için basın mensuplarıyla bir araya gelen Murat Dalkılıç, 2 sene titizlikle süren çalışmasını anlatırken Gülşen'den, Ozan Çolakoğlu'na, Harun Tekin, A.Emir Batkan, David Şaboy, Alper Erinç ve İskender Paydaş'a kadar emeği geçen herkese ne kadar teşekkür ettiğini de dile getirdi.  
 
Son dönemde bir çok şarkıcının maxi-single çıkardığı sorulduğunda bu albüme ve parçalara çok güvendiğini söyleyen Dalkılıç "Çok güzel yorumlar alıyoruz. Herkesin emeği çok büyük, çok iyi bir ekiple çalıştım. Bu albümde sadece hızlı parçalara değil duygusal parçalara da yer vermek istedim. Beğenen ve güzel yorumlar yapan herkese binlerce teşekkürler" diyerek tüm güzel dilekler ve yorumların kendisini ne kadar mutlu ettiğini ifade etti.
PAYLAŞ            


Diğer Haberler