22 Şubat 2017 Çarşamba
Radyonom.com yayında!
Yeni bir dijital radyo platformu doğdu…

Doğan Radyo Grubu bünyesinde hayata geçen Radyonom.com, 
dinleyicilere istedikleri müzik türüne göre dijital radyo alternatifleri sunuyor.
Türkiye'de radyoculuk sektöründe öncü projelere imza atan Doğan Radyo Grubu, yeni markası Radyonom.com ile dijital radyoculuğa renk katmaya hazırlanıyor.

Birbirinden farklı müzik türlerini sunan 16 dijital radyo kanalı ile yola çıkan Radyonom.com, kolay kullanımı, kullanıcı dostu ara yüzü ile dinleyicilerin rahatlıkla kullanabileceği bir dijital radyo platformu.

Türkçe'den yabancıya, cazdan arabeske, Türk Sanat Müziği'nden film müziklerine, 70'lerden 80'lere ve 90'lara, pop müzikten lounge'a;  türküden klasik müziğe, her tarza uygun radyo kanalı Radyonom.com'da.

Kullanıcılarına farklı tarzlarda birçok dijital radyo kanalı sunan Radyonom.com'un radyoları ise;  
Hit Play (Yabancı Hit), Kampüs (Yabancı Pop-Dans), Loca (Lounge-Chill Out), Türk Pop (Türkçe Pop), Mazi (Türkçe 70-80-90'lar), Kafa (Arabesk-Fantezi), Gazino (Türk Sanat Müziği), Efsane (Yabancı 70-80-90'lar), Pop Corn (Film Müzikleri), Radyo Cazz (Dünyada Caz), Türkü Bar (Türk Halk Müziği), Klasik (Klasik Müzik), Dream (Hit), Dream Türk (Türkçe Pop), Slow Türk ve Radyo D.

Radyonom'a webte www.Radyonom.com  adresinden, mobil cihazlarda ise iPhone, iPad ve Android uygulamalarından erişilebilir.

Web:
www.Radyonom.com 

App Store Uygulaması:
https://itunes.apple.com/app/radyonom/id897044271?mt=8

Google Play Android Uygulaması:
https://play.google.com/store/apps/details?id=dogantv.radyonom

PAYLAŞ            


Diğer Haberler