23 Şubat 2017 Perşembe
Hande Yener'den "Sebastian" Sürprizi...
Hande Yener, Volga Tamöz'ün  piyasaya çıkardığı ve No:2 adını verdiği yeni albümünde "Sebastian" isimli yeni şarkısını yorumladı. Farklı sound ve dinamik yapısı ile bu yazın hiti olarak işaret edilen "Sebastian" şarkısının sözü ve müziği Ersay Üner, aranjesi Volga Tamöz imzası taşıyor. Hande Yener yeni klip imajı için ünlü fotoğrafçı Emre Yanık'ın objektifine birbirinden iddialı pozlar verdi.  

Ünlü besteci Ersay Üner ile Hande Yener'in ilk buluşması olarak dikkat çeken "Sebastian"ın video klibi ise geçtiğimiz günlerde Gülşen Aybaba yönetmenliğinde Adile Sultan Sarayı'nda çekildi. Yener, Barok Dönemi'nin fetiş halinin günümüze yansıtıldığı ve ünlü tasarımcı Hakan Akkaya'nın kendisi için tasarladığı 5 ayrı kostüm ile kamera karşısına geçti. Hande Yener, 15 kişilik kendi dans ekibi tarafından hazırlanan ve 18. Yüzyıl Barok Dönemi'nden günümüze uyarlanan dans kareografileri ile müzik severlere görsel bir şov sunmaya hazırlanıyor. 

Önümüzdeki aylarda dünyanın birçok ülkesinde tanıtılacak Karun Kıraç imzalı özel tasarım mücevherler de ilk kez Hande Yener tarafından "Sebastian" klibinde kullanıldı. 5.000.000 USD değerindeki mücevherler korumalar tarafından gözetim altında tutularak, özel güvenlik önlemleri alındı.
PAYLAŞ            


Diğer Haberler