23 Şubat 2017 Perşembe
Aydın Kurtoğlu'nun Yeni Projesi "Hayırlı Günler"...
Geçtiğimiz yaz çıkardığı ilk projesi "Köle" ile müzik sektörüne hızlı bir giriş yapan, listelerde zirveyi yakalayan ve 2014 yılının en iyi çıkışını yapan Aydın Kurtoğlu, yepyeni projesi "Hayırlı Günler"i görücüye çıkarıyor. 

Aydın Kurtoğlu'nun, sözü Hakkı Yalçın'a, bestesi Ceyhun Çelikten'e düzenlemesi ise Serkan Balkan'a ait olan "Hayırlı Günler"inin mix ve masteringi Tarık Ceran imzası taşıyor. Tüm kayıtları Marşandiz, Soundtrack, Digiloc by TC ve Dr.Voice stüdyolarında yapılan "Hayırlı Günler"de, Metehan Köseoğlu(akustik gitar), Görkem Oker(bas gitar), Mehmet Akatay(perküsyon), Eyüp Hamiş(kaval), 
Gündem Yaylı Grubu(kemanlar) enstrümanları, Hande Ünsal ve Melda Gürbey vokalleri ile yer aldı. 

"Hayırlı Günler" projesinin içine şarkının akustik versiyonu da girerken, sözü ve bestesi Nida Ünsal'a ait olan "Köle"nin orijinal kayıtları ile akustik ve yeni radyo versiyonu da eklendi. Akustik ve radyo versiyonlarının mixleri Serkan Balkan, masteringleri ise Digiloc by TC stüdyosunda Tarık Ceran tarafından yapıldı.

"Hayırlı Günler"in Video Klibi Berlin ve İstanbul'da Çekildi.
Aydın Kurtoğlu "Hayırlı Günler"in video klibi için Hasan Kuyucu yönetmenliğinde Berlin ve İstanbul'da kamera karşısına geçti. Genç yorumcunun Berlin'den İstanbul'a uzanan serüveni, şarkının havasını yansıtan, sıcak ve samimi görüntülerle video klibe yansıdı. Şarkının sözleri ayrılığı anlatırken, Aydın Kurtoğlu, karşımıza stil sahibi, kendinden emin ve güçlü bir adam olarak çıkıyor.
PAYLAŞ            


Diğer Haberler