23 Şubat 2017 Perşembe
Ünlü isimler, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı için biraraya geldi…
Ünlü isimler; sosyal sorumluluk amacıyla çok özel bir albüm projesinde biraraya geldi: Kaçuv

 (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı ) için "Emre Kalcı Şiirleri ile Aşkın 10 Hali" albümü, Radyo D'nin sponsorluğunda müzikseverlerle buluştu. Emre Kalcı'nın şiirleri ve unutulmaz aşk şarkılarından oluşan albüm; Mert Türkmen'in yapımcılığında, AtölyeM Production tarafından hayata geçirildi. 

Bu özel albümde birçok ünlü ismin katkısı var. Çağan Irmak, Eda Özülkü, Işın Karaca, Linet, Meltem Taşkıran, Sibel Gürsoy, Sinan Akçıl, Vedat Sakman, Yeşim Salkım, Zuhal Olcay  albümdeki şarkıları seslendirerek kanserli çocuklara umut olmayı amaçladı. 

Ayça Bingöl, Ayça Varlıer, Ayşenur Yazıcı, Gülay Afşar, Hepgül Özdemiroğlu, Jale Demirdöğen, Nilgün Belgün, Özden Bora, Simge Fıstıkoğlu, Zuhal Topal ise "Emre Kalcı Şiirleri ile Aşkın 10 Hali" albümünde yer alan şiirleri okuyarak;  Kanserli Çocuklara Umut Vakfı'na destek oldu.

Albüme birçok önemli söz yazarı ve besteci de destek verdi. Bu özel albümde yer alan şarkıların söz yazarları ve bestecileri ise; Adnan Ergil, Ahmet Meter, Aykut Gürel, Cenk Taşkan, Gönül Şen, Mehmet Teoman, Seda Akay, Sezen Aksu, Sinan Akçıl, Suat Suna, Turhan Yükseler, Vedat Sakman.

Radyo D'nin sponsorluğundaki duygu dolu bu özel albüm, aşkı şiirlerle ve şarkılarla anlatırken, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı'na destek sağlamayı amaçlıyor. Albümün ilk klibi ise, ünlü yönetmen Çağan Irmak'ın seslendirdiği "Biliyorsun" şarkısı… Satın alınacak her albümden elde edilen gelir ise, Kaçuv Aile Evi'ne katkıda bulunmak için kullanılacak.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) "Nerede yaşam varsa, orada umut vardır" felsefesi ile, ebeveynlerinin maddi sorunları nedeniyle kanser tedavileri aksama riski taşıyan 0-17 yaş arasındaki çocukların tedavilerinin sürekliliğini sağlamak amacıyla 2000 yılında İ.Ü Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Hematoloji Onkoloji Servisi'nde çocukları tedavi görmekte olan aileler ve hekimlerinin bir araya gelmesiyle kuruldu.

PAYLAŞ            


Diğer Haberler