22 Şubat 2017 Çarşamba
Sanat Uzun, Hayat Kısa...

27. Yıl ENKA Kültür Sanat Buluşmaları'nda açık havaetkinlikleri 1 - 31 Temmuz tarihleri arasında, Radyo D'nin sponsorluğunda ENKAEşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu'nda gerçekleşecek.


Bu yaz da müzik, tiyatro, sinema ve performanslar ENKA'da yaza sanat katacak. ENKA Kültür Sanat, 27. yılında da "sanat uzun, hayat kısa"sloganıyla yaza merhaba diyor.

 

Yaklaşık bin kişilik seyirci kapasitesiyle İstanbul'unönemli açık hava sahneleri arasında yer alan ENKA Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu, yeşillikler içinde sanatçı ile seyircinin buluştuğu en sıcak mekan olarak anılıyor.


1 – 31 Temmuz 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek 27.Yıl ENKA Kültür Sanat Açıkhava Buluşmaları'nda Fazıl Say, Serenad Bağcan, MFÖ,Tuluğ Tırpan, Demet Evgar, Kardeş Türküler ve Ara Dinkjian konserleriyle,tiyatro.İNve Dot tiyatro oyunlarıyla, Erhan & Emre fotoğraf sergileriyle, Çıplak Ayaklar Kumpanyası modern dansları ve Musical Company ve Nilüfer Belediyesi müzikal gösterileriyle ENKA seyircisiyle buluşacak.

 

Nostaljik açık hava sinemasında ise Oscar'lı ve unutulmaz filmler ıhlamur kokuları altında Temmuz akşamlarını serinletecek.

 

27. Yıl ENKA Kültür Sanat Açıkhava Buluşmaları, 10 sinema, 7konser, 2 tiyatro, 2 müzikal, 2 modern dans ve 1 sergi ile Temmuz akşamları sanatın tüm dallarını seyircisiyle bir araya getirecek.

 

27. Yıl ENKA Kültür Sanat Açıkhava Buluşmaları etkinlik programı için www.facebook.com/enkakultur  ve twitter.com/enkakultur   adreslerini takip edebilir, etkinlik biletlerine http://www.biletix.com/etkinlik-grup/79504140/TURKIYE/tr  adresinden ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞ            


Diğer Haberler