23 Şubat 2017 Perşembe
Gökhan Özen'den Yeni Albüm...
"Gökhan Özen" yeni albümündeki 14 şarkının söz, müzik ve aranjesini üstlenerek, Türkiye'de bir ilke imza attı.
 
Türkiye'nin en iyi besteci ve erkek vokallerinden Gökhan Özen, merakla beklenen yeni albümü "Maske"de söz, müzik ve aranjelerin tamamını üstlenerek bir ilke imza attı.
 
İlk albümünden bu yana kendisi ve Türkiye'nin bir çok önemli starı için ürettiği hitlerle Türk pop müziğinde, kulvarında üretimiyle tek ve rakipsiz müzik adamı Gökhan Özen, 14 hit şarkıdan oluşan albümün tamamının söz-müzik ve aranjesini kendine ait stüdyosunda hazırlayıp, son haline getirerek adeta "uçtu" dedirtti.
 
Yepyeni soundların yanısıra, yıllardır sevilen alışılagelmiş Gökhan Özen tarzının da korunduğu, aynı zamanda pop-rock ve r&b soundların da yer aldığı 14 şarkılık albümü dinleyen müzik otoriteleri, sanatçının yepyeni hit şarkılarına tam not verdi.
 
"Maske"nin Kayıtları İçin 4 Ayrı Ülkede 7 Ayrı Stüdyo'ya Girdi...
 
"Hit fabrikası" Gökhan Özen 11. stüdyo albümü olan kendisine ait 14 hit şarkıdan oluşan "Maske"yi Amerika Birleşik Devletleri, Türkiye, İngiltere ve Danimarka olmak üzere toplam 4 farklı ülkede 7 ayrı stüdyoda yapılan kayıtlar sonucu tamamladı. Yapım aşamasında hazırlanan 24 Gökhan Özen şarkısı arasından seçilen 13 şarkı +1 versiyon bu albüme girerek müzik severlerin beğenisine sunuluyor.
 
Albümün ilk hit'i "Mis"
 
2015 yazının tam ortasında müzik severlerle buluşan "Mis", yazın şarkısı olacak kadar coşkulu, pozitif ve eğlendirici. "Mis", albümün aynı zamanda ilk video klip şarkısı.
 

PAYLAŞ            


Diğer Haberler