22 Şubat 2017 Çarşamba
Mabel Matiz'den yepyeni bir şarkı...
 

MABELMATİZ’DEN YEPYENİ BİR ŞARKI VE YİNE ÇOK KONUŞULACAK BİR KLİP …

“BİR HADİSE VAR” ( Söz – Müzik: Nazan Öncel )

Son yılların yükselen ismi ve müzik dünyamızın en beğenilen sanatçılarından “Mabel Matiz” bu yıl yayınladığı “Gök Nerede” albümünden çıkan 3. Teklisi ( single) “Bir Hadise Var” ile dinleyicilerini yeniden selamlıyor. Daha önce Gök Nerede’ den yayınladığı “Gel” ve “Sarışın” adlı şarkılarıyla büyük başarılara imza atan, dijital platformlarda şarkıları milyonlarca kez tıklanan, radyo istasyonlarının, müzik kanallarının bu yıl en çok çaldığı ve beğeniyle takip ettiği isimlerden biri olan Mabel Matiz, bu klibinde ahirete kadar uzanan tutkulu bir aşkın izlerini takip ediyor.

Sözü ve bestesi Türkiye’nin en önemli söz yazarı ve bestecilerinden değerli sanatçı Nazan Öncel’e ait olan ve 90’lı yılların kült kategorisine ulaşan en güzel şarkılarından biri olan “Bir Hadise Var” klibinin yönetmenlik koltuğunda sanatçının daha önce “Zor Değil” ve “Sultan Süleyman”kliplerinde de birlikte çalıştığı Gürcan Keltek’in ismini görüyoruz.

Bir Hadise Var”ın klibinde ünlü sanatçı Mabel Matiz’e moda ve sanat dünyasının yakından tanıdığı iki önemli fotoğraf sanatçısı olan Dilan Bozyel ve Aytekin Yalçın ve genç jenerasyon oyunculardan oluşan geniş bir cast da eşlik ediyor. Klipte Mabel Matiz’in stylingini Mert Yemenicioğlu  yaparken, oyuncular ünlü modacı Emre Erdemoğlu’nun kıyafetleriyle boy gösterdi.

2015 yılının en iddialı albümü “Gök Nerede” den çıkan en iddialı şarkılardan biri olan “Bir Hadise Var” bu yılın en büyük hitlerinden biri olacak gibi gözüküyor.

 Bir hadise var kimse bilmiyor

Olmuyor bende deprem olmuyor

Hiçbir şey beni böyle sarsmıyor

Bir senin gibi…

PAYLAŞ            


Diğer Haberler