22 Şubat 2017 Çarşamba
24. Yıl ENKA Kültür Sanat Buluşmaları 20 Haziran – 13 Temmuz'da!

ENKA Kültür Sanat'ın, "Silinen Sınırlar, Buluşan Dünyalar" sloganıyla ENKA Açık Hava Tiyatrosu'nda; Oyun Atölyesi'nden, MFÖ'ye, Fazıl Say'dan, Dostlar Tiyatrosu'na ve birçok ünlü isme ev sahipliği yapacağı 24. Yıl ENKA Kültür Sanat Buluşmaları 20 Haziran – 13 Temmuz 2012 tarihleri arasında gerçekleşecek!

24. Yıl ENKA Kültür Sanat Buluşmaları'nda; 16. Afife Tiyatro Ödülleri'nde Nebi Birgi'ye "Yılın En Başarılı Genç Kuşak Sanatçısı" ödülünü kazandıran "Sidikli Kasabası Müzikali"nin yanı sıra; Londra'da gerçekleşecek "Uluslararası Shakespeare Festivali 2012"de Türkiye'yi temsil edecek Oyun Atölyesi'nin  "Antonious ile Kleopatra"sı, "Bölge Hastanesi", "Kazaen, Beyoğlu'nda Çarpışmalar", "Batı Rıhtımı" ve "Azizlikler / Nereye Gidiyoruz?" gibi sezonun özel tiyatro oyunlarını sahnesinde ağırlıyor. 

Buluşmalar kapsamındaki müzik etkinliklerinde ise, Türkiye'nin en köklü grubu MFÖ unutulmaz şarkılarını açık havada seslendirecek. Klarnet ustası Serkan Çağrı, "Crazy Brassy Balkans" albümünden şarkılarını müzikseverlerin dinletisine sunarken, evrensel müziğin ustası Mircan; sonsuzluğu ENKA sahnesinde İngiliz Matthew Barley gibi dünyanın en önemli viyolonsel sanatçısını ülkemizin önemli virtüözleriyle buluşturarak yakalayacak. 24. Yıl ENKA Kültür Sanat Buluşmaları, Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say ve arkadaşlarının konseri ile sonlanacak.


Numaralı koltuk bilet satışı uygulanan 24. Yıl ENKA Kültür Sanat Buluşmaları'na ait biletler Biletix'ten ve ENKA Kültür Sanat gişesinden temin edilebilir.

biletix satış: http://www.biletix.com/etkinlik-grup/10625400/ISTANBUL/tr

http://www.enkasanat.org/
https://www.facebook.com/enkakultur
http://twitter.com/#!/enkakultur

Tümetkinlikler: 21:15'te başlıyor.
PAYLAŞ            


Diğer Haberler