23 Şubat 2017 Perşembe
Ziynet Sali: Bir Akdeniz Rüyası
Pop müziğin başarılı vokali Ziynet Sali,  8 Eylül 2012 cumartesi akşamı Küçük Çiftlik'te "Bir Akdeniz Rüyası" yaşatacak. Bu özel konserin konukları  Angela Dimitriu ve Vasilis Saleas !

İstanbul'daki ilk açık hava konseri icin Türkce Pop, Flemenko, Balkan ve Greek şarkılardan oluşan bir repertuar hazırlayan Sali ayrıca önemli sanatçı konuklarıyla sahnesini paylaşacak. 

İki bölümden oluşacak konserin ilk bölümünde hit şarkılarını seslendirecek olan sanatçı Flemenko, Balkan ve Latin  şarkılardan oluşan bir repertuar sunacak. Özel sahne ve işik tasarımları hazırlanan  bu bölümde İspanyol Flemenko Danscı Manuel Reina dansi ile Sali'ye eslik edecek. İkinci bölümde tam bir Greek Show atmosferi alacak olan konserin bu bölümünde Ziynet Sali'nin konukları Dünya'nın en büyük klarnet ustası virtüoz müzisyen Vasilis Saleas ve Yunan müziğinin en önemli temsilcilerinden Angela Dimitriu olacak. 

Zeybek ve sirtaki showlarının da sahneleneceği bölümün ardından  Ziynet Sali Remixes albümünde yer alan Dj'ler performans sergileyecek. Sahne, ses, ışık konsepti ve zengin içeriğiyle "Bir Akdeniz Rüya" sinin yaşanacagi konser için Küçük Çiftlik konser alanında bu konsere özel bir oturma planı hazırlanıyor. Müzikseverler konseri localar ve standlardan izleyebilecek. konserin biletleri www.biletix.com adresinde satışa sunuldu. 


Tarih : 8 Eylül 2012 Cumartesi
Saat  : 21:00
Yer  : Küçük Çiftlik Parkı 

PAYLAŞ            


Diğer Haberler